Recitační soutěž

Úspěchy našich žáků v okresním a  krajském kole recitační soutěži Dětská scéna 2024

Po zaslouženém vítězství v předchozích dvou kolech recitační soutěže se naši žáci Melisa Hladišová a Matěj Kaňovský sešli na okresním kole recitační soutěže, aby mohli po další pečlivé přípravě reprezentovat naši školu v recitaci a uměleckém přednesu.

Pořadatelem všech soutěžních kol je Klub přátel Základní umělecké školy v Uherském Brodě, spolupořadateli jsou Základní umělecká škola Uherský Brod, Knihovna Františka Kožíka Uherský Brod a Dům kultury Uherský Brod. Tuto soutěž zaštítilo Město Uherský Brod.

I když konkurence byla obrovská, naši žáci opět obdrželi v okresním kole 20. března přední dvě místa s postupem do krajského kola. V následujícím krajském kole, které se konalo 23. dubna, své kvality v recitaci obhájili a umístili se opět na předních místech.

Výsledky našich žáků v krajském kole recitační soutěže Dětská scéna 2024:

Matěj Kaňovský v 1. kategorii žáků 2. a 3. třídy 3. místo

Melisa Hladišová ve 2. kategorii žáků 4. a 5. třídy 3. místo

Oběma vítězům k tomuto významnému úspěchu blahopřejeme.

Jana Kovaříková