NOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM EduPage

Vážení rodiče,

naše škola od letošního školního roku přechází na evidenční systém „EduPage“. Jedná se o systém, který nahrazuje dosavadní systém Bakaláři umožňující veškerou elektronickou komunikaci mezi zákonnými zástupci (žáky) a školou a současně nám umožňuje digitalizovat další procesy chodu školy v souladu s požadavky legislativních změn, se kterými se potýkáme.

Díky možnosti praktického srovnání několika systémů v posledních letech, včetně našeho současného, jsme zjistili, že existuje modernější a komplexnější alternativa. Systémy jsou na první pohled velmi podobné. EduPage však nabízí mnoho dalších možností a intuitivní ovládání.

Na e-mailové adresy, které jste předali škole a jsou uvedeny v Bakalářích, Vám v průběhu posledního srpnového týdne přijdou přihlašovací údaje – přihlašovací jméno a heslo (to si můžete změnit při prvním přihlášení) a odkaz na přihlášení do systému. Pokud by Vám e-mail nepřišel do neděle 1. 9. 2024, zkontrolujte si složku s nevyžádanou poštou. Nenajdete-li přihlašovací údaje ani tam, kontaktujte třídního učitele, problém vyřešíme.

Jsou-li v Bakalářích uvedeny e-mailové kontakty na oba zákonné zástupce, přijdou každému z nich vlastní přihlašovací údaje. Oba účty do systému žáka mají stejná oprávnění, pouze vstup je pro každého zákonného zástupce možný samostatně. Samozřejmě se můžete rozhodnout jako zákonní zástupci využívat jeden účet společně.

Žákovské účty budou vytvořeny v průběhu září.

Systém má mnoho funkcí, nebudeme zatím používat všechny, o zařazení nového „modulu“ Vás budeme vždy včas informovat.

Součástí tohoto sdělení je praktický návod na instalaci mobilní verze systému a základní kroky pro jeho obsluhu. Odkaz na vstup do systému najdete na:

Bakaláři budou v září fungovat pouze v omezeném režimu, bude přes ně možné prozatím v nejnutnějším případě posílat zprávy, všechny ostatní funkce jsou vypnuty. Systém bude definitivně vypnut 30. 9. 2024. Věříme, že práce v EduPage nebude nepříjemnou zátěží, ale přinese usnadnění komunikace.

V prvním zářijovém týdnu nabízíme technickou podporu přímo ve škole každý den mezi 13. – 15. hodinou, případně po individuální domluvě přes třídního učitele i mimo tyto hodiny.

Za vedení školy Vám přeji bezproblémový vstup do nového školního roku a jeho klidný průběh.

Těšíme se na shledání s Vámi nejen v prostředí EduPage.

Aplikace pro Android

Aplikace pro iOS