ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU

Milé děti, milí žáci, vážení rodiče,

těšíme se na naše setkání po prázdninách, kdy společně v pondělí 2. září zahájíme nový školní rok.

• Zahájení pro 2. – 9. ročník proběhne před budovou školy v 9:00 hodin. Následně se přesunete s třídními učiteli do tříd. Setkání pro vás končí v 11:00 hodin. Pokud máte přihlášenou stravu, čeká na Vás hned první den oběd ve školní jídelně.

• Slavnostní přivítání prvňáčků a jejich rodičů proběhne v 10:00 hodin ve školní zahradě. Následně se s vaší paní učitelkou přesunete do svojí třídy. Až se s ní seznámíte, půjdete si ještě s paní vychovatelkou prohlédnout školní družinu. Pokud budou mít děti již přihlášenou stravu, čeká je cestou do družiny zastávka ve školní jídelně na oběd.

Podrobnější informace k organizace prvního poprázdninového týdně najdete v přiloženém přehledu.